Logo Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat

Rotterdam

Verfijn resultaten

Kies een jaar
2020

Lay-out

Volgorde en zichtbaarheid

IDJaarTitel
Titel
Kies één of meerdere sectoren

Lay-out

Volgorde en zichtbaarheid

IDNaam
Naam

Omschrijving

Directe werkgelegenheid per sector 2020

Cirkeldiagram: Directe werkgelegenheid per sector 2020Binnenvaart • 8.9% (7876)Wegvervoer • 30.8% (27136)Spoorvervoer • 1.3% (1111)Pijpleiding • 0.1% (55)Dienstverlening tbv vervoer • 12.3% (10870)Overslag/Opslag • 9.7% (8560)Chemische industrie • 4.9% (4310)Groothandel • 4.6% (4060)Overige industrie • 6.6% (5780)Voedingsmiddelenindustrie • 1.9% (1670)Basismetaal- en metaalproductenindustrie • 0.9% (800)Zeevaart • 2.1% (1810)Overig, zakelijk en niet-zakelijke dienstverlening • 15.9% (13980)

Legenda

  • Binnenvaart • 8.9% (7876)
  • Wegvervoer • 30.8% (27136)
  • Spoorvervoer • 1.3% (1111)
  • Pijpleiding • 0.1% (55)
  • Dienstverlening tbv vervoer • 12.3% (10870)
  • Overslag/Opslag • 9.7% (8560)
  • Chemische industrie • 4.9% (4310)
  • Groothandel • 4.6% (4060)
  • Overige industrie • 6.6% (5780)
  • Voedingsmiddelenindustrie • 1.9% (1670)
  • Basismetaal- en metaalproductenindustrie • 0.9% (800)
  • Zeevaart • 2.1% (1810)
  • Overig, zakelijk en niet-zakelijke dienstverlening • 15.9% (13980)

Directe werkgelegenheid per sector 2018 - 2020

201820192020
Binnenvaart8.8678.4717.876
Wegvervoer25.42727.52827.136
Spoorvervoer1.1331.1761.111
Pijpleiding565755
Dienstverlening tbv vervoer9.35010.74010.870
Overslag/Opslag8.2908.7408.560
Chemische industrie4.0104.3604.310
Groothandel4.5903.9404.060
Overige industrie8.2105.9305.780
Voedingsmiddelenindustrie1.3801.6201.670
Basismetaal- en metaalproductenindustrie750770800
Zeevaart1.8201.9101.810
Overig, zakelijk en niet-zakelijke dienstverlening16.28014.16013.980

Directe toegevoegde waarde (mln. €) per sector 2020

Cirkeldiagram: Directe toegevoegde waarde (mln. €) per sector 2020Binnenvaart • 5.5% (799)Wegvervoer • 11.4% (1668)Spoorvervoer • 0.5% (68)Pijpleiding • 0.9% (134)Dienstverlening tbv vervoer • 9.5% (1387)Overslag/Opslag • 8.2% (1197)Chemische industrie • 6.7% (975)Groothandel • 14.1% (2066)Overige industrie • 6.9% (1012)Voedingsmiddelenindustrie • 1.7% (255)Basismetaal- en metaalproductenindustrie • 0.6% (83)Zeevaart • 2.8% (406)Overig, zakelijk en niet-zakelijke dienstverlening • 31.2% (4555)

Legenda

  • Binnenvaart • 5.5% (799)
  • Wegvervoer • 11.4% (1668)
  • Spoorvervoer • 0.5% (68)
  • Pijpleiding • 0.9% (134)
  • Dienstverlening tbv vervoer • 9.5% (1387)
  • Overslag/Opslag • 8.2% (1197)
  • Chemische industrie • 6.7% (975)
  • Groothandel • 14.1% (2066)
  • Overige industrie • 6.9% (1012)
  • Voedingsmiddelenindustrie • 1.7% (255)
  • Basismetaal- en metaalproductenindustrie • 0.6% (83)
  • Zeevaart • 2.8% (406)
  • Overig, zakelijk en niet-zakelijke dienstverlening • 31.2% (4555)

Directe toegevoegde waarde (mln. €) per sector 2018 - 2020

201820192020
Binnenvaart896817799
Wegvervoer1.5461.7521.668
Spoorvervoer697568
Pijpleiding134143134
Dienstverlening tbv vervoer1.4211.4611.387
Overslag/Opslag1.4741.2941.197
Chemische industrie1.5421.098975
Groothandel1.7581.8962.066
Overige industrie1.6521.0961.012
Voedingsmiddelenindustrie204432255
Basismetaal- en metaalproductenindustrie1038783
Zeevaart437432406
Overig, zakelijk en niet-zakelijke dienstverlening2.9844.3364.555