Logo Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat

Rotterdam

Verfijn resultaten

Kies een jaar
2019

Lay-out

Volgorde en zichtbaarheid

IDJaarTitel
Titel
Kies één of meerdere sectoren

Lay-out

Volgorde en zichtbaarheid

IDNaam
Naam

Omschrijving

Directe werkgelegenheid per sector 2019

Cirkeldiagram: Directe werkgelegenheid per sector 2019Binnenvaart • 6.3% (6369)Wegvervoer • 37.2% (37374)Spoorvervoer • 1.3% (1347)Pijpleiding • 0.1% (57)Dienstverlening tbv vervoer • 9.7% (9710)Overslag/Opslag • 8.3% (8300)Chemische industrie • 4.0% (4070)Groothandel • 4.6% (4660)Overige industrie • 8.2% (8250)Voedingsmiddelenindustrie • 1.5% (1460)Basismetaal- en metaalproductenindustrie • 0.8% (790)Zeevaart • 1.9% (1910)Overig, zakelijk en niet-zakelijke dienstverlening • 16.1% (16230)

Legenda

  • Binnenvaart • 6.3% (6369)
  • Wegvervoer • 37.2% (37374)
  • Spoorvervoer • 1.3% (1347)
  • Pijpleiding • 0.1% (57)
  • Dienstverlening tbv vervoer • 9.7% (9710)
  • Overslag/Opslag • 8.3% (8300)
  • Chemische industrie • 4.0% (4070)
  • Groothandel • 4.6% (4660)
  • Overige industrie • 8.2% (8250)
  • Voedingsmiddelenindustrie • 1.5% (1460)
  • Basismetaal- en metaalproductenindustrie • 0.8% (790)
  • Zeevaart • 1.9% (1910)
  • Overig, zakelijk en niet-zakelijke dienstverlening • 16.1% (16230)

Directe werkgelegenheid per sector 2018 - 2019

20182019
Binnenvaart6.5076.369
Wegvervoer36.34037.374
Spoorvervoer1.2871.347
Pijpleiding5657
Dienstverlening tbv vervoer9.3509.710
Overslag/Opslag8.2908.300
Chemische industrie4.0104.070
Groothandel4.5904.660
Overige industrie8.2108.250
Voedingsmiddelenindustrie1.3801.460
Basismetaal- en metaalproductenindustrie750790
Zeevaart1.8201.910
Overig, zakelijk en niet-zakelijke dienstverlening16.28016.230

Directe toegevoegde waarde (mln. €) per sector 2019

Cirkeldiagram: Directe toegevoegde waarde (mln. €) per sector 2019Binnenvaart • 4.1% (614)Wegvervoer • 15.7% (2378)Spoorvervoer • 0.6% (86)Pijpleiding • 0.9% (143)Dienstverlening tbv vervoer • 9.4% (1422)Overslag/Opslag • 9.7% (1467)Chemische industrie • 10.0% (1507)Groothandel • 12.7% (1915)Overige industrie • 11.0% (1659)Voedingsmiddelenindustrie • 2.9% (442)Basismetaal- en metaalproductenindustrie • 0.7% (103)Zeevaart • 2.9% (442)Overig, zakelijk en niet-zakelijke dienstverlening • 19.4% (2931)

Legenda

  • Binnenvaart • 4.1% (614)
  • Wegvervoer • 15.7% (2378)
  • Spoorvervoer • 0.6% (86)
  • Pijpleiding • 0.9% (143)
  • Dienstverlening tbv vervoer • 9.4% (1422)
  • Overslag/Opslag • 9.7% (1467)
  • Chemische industrie • 10.0% (1507)
  • Groothandel • 12.7% (1915)
  • Overige industrie • 11.0% (1659)
  • Voedingsmiddelenindustrie • 2.9% (442)
  • Basismetaal- en metaalproductenindustrie • 0.7% (103)
  • Zeevaart • 2.9% (442)
  • Overig, zakelijk en niet-zakelijke dienstverlening • 19.4% (2931)

Directe toegevoegde waarde (mln. €) per sector 2018 - 2019

20182019
Binnenvaart658614
Wegvervoer2.2102.378
Spoorvervoer7886
Pijpleiding134143
Dienstverlening tbv vervoer1.4211.422
Overslag/Opslag1.4741.467
Chemische industrie1.5421.507
Groothandel1.7581.915
Overige industrie1.6521.659
Voedingsmiddelenindustrie204442
Basismetaal- en metaalproductenindustrie103103
Zeevaart437442
Overig, zakelijk en niet-zakelijke dienstverlening2.9842.931